| Ursuleţ25 a întrebat:

Am nevoie de nume pentru un personaj imaginar, pentru o carte. Sugestii? Mersi.

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Poate ne spui ceva despre acest personaj, numele mereu trebuie sa oglindeasca personalitatea lui, asa cum si tu ti-ai ales acest minunat nume din avatar.

| Ursuleţ25 explică:

Da, greseala mea happy. Despre acest personaj imaginar : este creat de o fata care este tratata in cel mai urat mod si acasa si la scoala, si simtindu-se a nimanui si-a inventat un prieten cu care putea discuta si ii spunea orice. Iar, acest personaj imaginar la inceput este unul bun, asculta, da sfaturi, si m-ai apoi incepe sa se schimbe in unul ce vrea sa o controleze ca m-ai apoi sa nu poata sa scape de el.

| nustiumatematica a răspuns:

Andale

| Sabinacool a răspuns:

Am multe idei, dar sa ne spui si cu ce ai vrea sa aiba legatura numele personajului tau.