| ღCARMELAღ a întrebat:

Buna!
As vrea o idee despre o poveste. Adica despre ce as putea scrie o povestioara micuta.
Ideea cea mai buna si care imi place cel mai mult primeste FUNDA

11 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum sa-ti *uti viata in 4 pasi simpli.

| Totenn a răspuns:

Despre un barbat care a incurcat vaporul catre nu stiu unde si acum se indreapta nu stiu unde. ajuns acolo. de-aici poti face si tu.

| Monic999 a răspuns:

Un copil obligat de viata sa renunte la viata "roz" in care traia si sa infrunte dura realitate, procesul de maturizare fortata si reusita unui suflet nobil.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Monic999):

Suna ca o telenovela ieftina : ))

| Monic999 a răspuns (pentru anonim_4396):

Parerea ta! E mai reala chestia decat pare, dar in fine. Nu intru in polemice, da tu un raspuns mai bun si gata!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Monic999):

Hai nu te-ncrunta ca faci riduri, am zis doar ca suna a telenovela, si poate ma abtineam de la acel comm daca nu o terminai prin clasicul cliseu "suflet nobil" : ))

| Monic999 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cat de deranjant suna,nu? Ar trebui sa-mi fie rusine! Fiecare are dreptul sa spuna ce vrea, nu inteleg de ce te iei tu de raspunsul meu? E problema ta daca nu mai crezi in "suflete nobile", majoritatea se vand si renunta la "noblete", dar voiam un happy end, nu sa deranjez pe altii!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Monic999):

Semnele alea ale exclamarii parca sunt puse acolo sa impunga pe cineva.Prea te ataci.Ti-am facut doar o mica obs. si cum am pus acest semn ": ))" la sfarsit iti puteai da seama ca nu-ti scot ochii cu asta ba chiar puteai face si o gluma pe treaba asta iar atunci dovedeai ca esti in stare si de un mini,, happy ending" de care tot te-ai apucat tu sa pomenesti in ultimul reply ^_^.

| Monic999 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ok,poate am exagerat, am inteles totul ca pe un repros si nu inteleg ce nevoie era de asta. Si ca incheiem discutia, o seara placuta sa ai!

| AndraDeeA63 a răspuns:

O vacanta cu peripeti la bunici

| cheater9999 a răspuns:

Un caine pierdut de stapanii sai in mijlocul Bucurestiului - Cum sa supravietuiasca? cum sa scape de cei care il cred vagabond si vor sa-l duca la lagarul de caini?