| Essencest11 a întrebat:

Asadar prietenul meu este student anul I la informatica si mi-a spus ca are nevoie de carti care sa il ajute sa progreseze, dar eu nu ma pricep foarte mult in domeniu. Cunoscatori care mi-ar putea recomanda cateva titluri folositoare?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Carti la informatica? de ce? exista mii de materiale online de calitate mai buna si oricum de unde sa stim noi pe ce se axeaza el ca sa recomandam? C++? Java? programare web?

| Essencest11 explică (pentru suntserios):

Scuze, nu am fost mai specifica. C++, programare...dar una initiatica la un nivel destul de jos fiind incepator.

| sltlp a răspuns:

Depinde si ce face acolo... Nu citesti o carte sa fie citita. Trebuie sa fie pe profil. Si crede-ma, de la o facutate la alta difera ce se face.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://bit.ly/2mpJ1aP Cred ca ii va fi de folos.