| Sergiu38Roma a întrebat:

Buna ziua la toata lumea.
Ma numesc Sergiu, sunt la Romasi as dori sa stiu, sunt persoane care stau in Italia, valabil si pentru persoanele care sunt in Romania.Citi dintre voi ar dori sa citeasca o Carte in LIMBA Romana?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numa in romana citesc

| Sergiu38Roma explică (pentru anonim_4396):

Eu Am facut ACEASTA postare, insa nu Am scris ca Am publicat o carte in LIMBA Romînă. Cartea este gata, si peste cateva zile ajung la Roma cartile mele.Este primul volum, formatul cartii este A5, 230 pagini, 1 poza color si 4 poze ALB NEGRU.

| Niciunnumedeutilizator a răspuns (pentru Sergiu38Roma):

Foarte interesant. Despre ce e vorba?

| Sergiu38Roma explică (pentru Niciunnumedeutilizator):

Este vorba despre Autobiografia vietii mele, de la varsta de 3 ani pana la varsta de 14 ani

| johnnny123 a răspuns (pentru Sergiu38Roma):

Dacă și în carte te exprimi la fel de articulat și de elocvent ca în întrebarea asta, pas.

| Sergiu38Roma explică (pentru johnnny123):

Salut.Nu stiu cum de ai dedus tu, ca eu scriu articulat si elocvent.Cit despre continutul cartii mele, acolo sunt scrise amintiri si trairi, care mi-au ramas in mintea si inima mea. Este primul volum, acum scriu volumul 2, si apoi volumul 3.