| minime3 a întrebat:

Ce carte buna puteti sa-mi recomandati ca sa citesc iarna asta?! Ceva care sa ma tina in suspans, intens, scrisa cu maiestrie. Multumesc!

10 răspunsuri:
| sabin89 a răspuns:

Contele de Monte Cristo

| gabicoo a răspuns:

Cartea de telefoane!

| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Am citit recent Portalul Albuquerque-Peter Clines, care mi-a placut foarte mult. Vezi daca este pe gustul tau.

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

Toate cărțile lui Sven Hassel

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cartile de suspans si mister ale lui Edgar Wallace.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

10 negri mititei.

| Eclectica a răspuns:

Pacienta tacuta sau Fiul cuvintelor

| SadWriter a răspuns:

Acum depinde de ce gen îți place. Poți încerca,, Lumină in amurg", de Xavier de Montepin( este veche, deci cel mai probabil o găsești la mâna a doua),,, Regatul Spinilor și al Trandafirilor ", de Sarah J. Masa( carte Fantasy, 4-5 cărți),,, Doi pot tine un secret", „Totul se termină cu noi", „Codul lui Da Vinci", de Dan Brown, orice de Stephen King( thriller dau horror). Cărți de Cassandra Clare...,, Viața invizibila a lui Addıe La Rue", „Bibluoteca de la miezul nopții", „La Medeleni"...
Asta sunt doar câteva. Dacă vrei să găsești mai ușor cărți, ar trebui să urmărești mai multi cititori sau să folosești aplicația Goodreads.
Sper că te-am ajutat!

| SadWriter a răspuns (pentru SadWriter):

Scuze pentru greșelile de scriere. Mi s-a autocorectat cu complet altceva.
1. Sarah J Mass*
2. Thriller sau* Horror
3. Biblioteca* de la miezul nopții.
Chiar îmi este rușine că nu le-am sesizat atunci când am scris.

| minime3 explică (pentru SadWriter):

Nu enimic pentru greseli...si multumesc mult de recomandari! O zi buna!