| luce20022 a întrebat:

Ce carte de dragoste cu adolescenti stiti? stiti voi... prima relatie cu un baiat, primul sarut... nu vreau o carte unde protagonistii deja fac dragoste sau ceva de genul, vreau o carte unde ei sa fie abia la inceputul vietii amoroase daca ma intelegeti ce vreau sa spun prin asta. Dau funda neaparat pentru un raspuns bun

1 răspuns:
| Cleooo123 a răspuns:

"Insemnarile unei pustoaice". Sunt 7 volume grozave. Te asigur ca iti vor placea.