| TheStrategist a întrebat:

Ce cărți ați citit și considerați că v-au schimbat percepția asupra vieții?

11 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Cartea de muncă!

| halogen001 a răspuns:

Matematica, fizica, chimie, biologie, istorie, geografie, informatica, electronica, mecanica..., deci toate cărțile care conțin informații reale, verificate și verificabile.

| Werrich a răspuns:

Adolf Hitler: "Mein Kampf"

| FilosofulDepresiv2022 a răspuns:

Pai, cartile Harry Potter m-au determinat sa pot gandi intr-un mod mai "uman" vindecandu-ma de dependenta de jocuri video care ma transformase in robot!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Noul Testament.

| 19flo79 a răspuns:

Evenghelia pe scurt, Lev Tolstoi happy

| Motisor a răspuns:

Biblia.

| Czechoslovakia a răspuns:

Cel mai iubit dintre pamanteni

| pisc0tel a răspuns:

Manualu de fizica

| contnou89 a răspuns:

Arta manipulării, ABC ul psihopatului de succes