| chiftelutacrocanta a întrebat:

Ce fel de carti va place sa cititi de obicei?

17 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Orice fel de carti care imi plac, acum in special SF, fantasy, politiste, thriller, etc.

| AFR81 a răspuns:

Carti istorice sau ceva legat de sport: carti de analiza psihologica a jucatorului sau carti folosite mai mult de antrenori, cu diferite tactici sau biografii ale marilor sportivi. Am citit-o pe cea a lui Roger Federer, urmaresc acum sa le cumpar pe cele ale lui Rafael Nadal, Zlatan Ibrahimovic si Andre Agassi.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Aventura.

| zurick a răspuns:

Îmi plac cele polițiste.
Ador să nu-mi dau seama cine-i vinovatul laughing

| Sn4k3 a răspuns:

Sf, fantasy, aventura.

| R0R0 a răspuns:

Aventura /actiune.

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Nu prea citesc carti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De aventura si romantice.

| JetBlueJet a răspuns:

Imi plac cele legate de : enigmele pamantului, supravietuire (acelea unde iti explica cum sa faci noduri, sa gasesti surse de apa, s.a.m.d.), tot felul de lucruri paranormale, psihologie, ocultism.
happy

| JetBlueJet a răspuns:

Tie? happy

Răspuns utilizator avertizat
| JetBlueJet a răspuns (pentru chiftelutacrocanta):

Frumos ^-^
Si despre ce ai scrie?

Răspuns utilizator avertizat
| JetBlueJet a răspuns (pentru chiftelutacrocanta):

Da ^-^
Mai ales compunerile in care stilizez diferite obiecte sau fac anumite persoane si animale sa para extrem de frumoase comparandu-le cu alte lucruri si mai frumoase... Mai exact cele in care dau oricarui lucru o latura mai "fermecata''

| senstein a răspuns:

Triste

| Atacator007 a răspuns:

Fantasticebig grin Tie?

| Karen1 a răspuns:

Aventură,dramă,polițiste.