| anonim_4396 a întrebat:

Fani Harry Potter pe aici? Ati citit cartile? V-au placut?

10 răspunsuri:
| PainTech a răspuns:

Daca esti fan Harry Poter asta inseamna automat ca ti-au placut. Nu cred ca mai era nevoie de ultima intrebare.

| ziftode a răspuns:

Sunt "fan" Hermione... se pune? big grin

| Lostlyric a răspuns:

Citit in clasa a 7-a. Placut! Apoi citit in liceu. Placut. Citit in facultate, placut. Citit acum cateva luni, placut.
Am bluza, am tricou si port un Expecto Patronum in rucsac mereu. In caz de vreo epidemie de vajt-hat jucat prost si de fanatici veniti direct de la Hogwarts, pe care ii intalnesc in McDonalds inainte de fiecare meci pe Stadion.

| PepsiGirl a răspuns:

Da sunt un fan Harry Potter! Am citit toate cărțile și mi-au plăcut foarte mult.

P.S: dacă nu le-ai citit țile recomand!

| Laura20035647 a răspuns:

Cărțile sunt geniale!

| Lulu2004 a răspuns:

Nu am citit cartile, dar am vazut filmele si dupa parerea mea povestea e cam aceeasi. Iti recomand Harry Potter indiferent daca citesti cartile sau privesti filmele.

| PaulGuta2998 a răspuns:

Nu le-am citit doar ca am vazut filmul 1, 2, 3, 4, 5, 6,7,8 si acum astept sa apara 9 happy

| PaulRo04 a răspuns (pentru PaulGuta2998):

Nu o sa apara Harry Potter 9

| PepsiGirl a răspuns (pentru PaulGuta2998):

Numai apare! Filmul 8 este ultimul!

| PepsiGirl a răspuns (pentru PaulRo04):

Nu din păcate!