| EsteraIulia1918 a întrebat:

Intrebare pentru wattpad:
Ce sugestii mi-ati putea da in legatura cu carti? laughing))
- sunt o fire mai timida, glumeata, imi plac animalele
-mi-ar placea ceva mai sentimental, ori povesti de dragoste( adolescenta, lucruri din astea, fara scene " nud", ca sa zic asa), dragoste nevinovata, sau, ceva- nu prea conteaza daca e sau nu cu unii cantareti sau actori-" va puteti face reclama" laughing))

5 răspunsuri:
| EsteraIulia1918 explică:

Mersi laughing dar nu chestii din astea- S.F., sau ''mori'', laughing mersi, ca v-ati deranjat laughing

| larylarysa a răspuns:

Cel mai frumos roman pe care l-am citit vreodată"Mândrie și prejudecată"-prea frumos ca să nu fie citit de orice fată ..deasemenea îți recomand "Jane Eyre" și "Iluzii pierdute" de Balzac...mie îmi mai plac și romanele polițiste, oricum nu ezita a citi în special prima si ultima carte pe care ți le-am recomandat...

| Papyto a răspuns:

Eu îți recomand ori Harry Potter ori un roman cu vampirii de dragoste

| 99Batmanlover a răspuns:

Poti incerca sa cauti la nedescoperite, acolo eu le gasesc pe cele mai misto. Si 100 de feluri de a muri e faina, e a unei prietene, adaciuraru suna naspa dar e faina, te pup pa