| RyAngel a întrebat:

Parerea voastra sincera despre asta: http://justmejustforever.wordpress.com/2013/04/07/motive -anunt/

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte dragut, ma bucur ca mi se mai cere "parerea sincera" si despre bloguri de genul asta. Ultima data cand mi s-a cerut o parere despre unul, n-am avut nimic bun de spus.
Intr-adevar exista o multime de motive sa citesti, si de asemenea o multime de motive sa scrii, fie ca faci din asta o cariera, fie ca o faci numai pentru tine. Scrisul si cititul sunt terapii pentru suflet, te dezvolta, te fac sa-ti pui intrebari si sa cauti raspunsuri. Numai sa nu te afunzi prea tare, ce-i prea mult strica si sa nu ai niciodata impresia ca poti adauga la "experienta" ceva despre care doar ai citit, dar nu ai trait niciodata.
Bafta la concurs si toate cele bune! Ma bucur ca am avut ocazia sa-ti citesc articolul si ca nu ai si tu un blog cu "sfaturi pentru adolescenti" unde incurajezi hainele fitoase, muzica proasta, machiajul si relatiile timpuri.

| RyAngel explică (pentru anonim_4396):

Multumesc mult de apreciere happy

2 răspunsuri:
| yo547 a răspuns:

Foarte interesant.