| Caood a întrebat:

Rapiddd. Ce le plac băiețiilor când fetele fac sport. Mâine merg la baschet și ma întâlnesc cu un băiat drăguț mai mare cu mine prin clasa a 12-A nu prea vorbim și îmi e rusine sa merg la el și sa ii zic salut ca poate crede ca îl plac și nu vreau asta. Vreau sa fim prieteni și fiindcă nu e la scoala e mai greu. Ce sa fac

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

La ce crezi ca se uita baietii cand fetele fac sport? Ar trebui sa stii si tu asta.

| Felissa13Eden a răspuns:

Fii naturala si nu-l lasa sa te intimideze.Baietilor le plac fetele sigure pe ele, dar nu narcisiste.
Incearca sa faci sa para totul normal, chiar si discutia cu el.

| BLADE22 a răspuns:

Te duci in fata lui te pre faci ca ti-a cazut ceva si te apleci si stai cu fundul in fata lui si atunci el singur va vorbi cu tine

| NicusorClaudiu17 a răspuns:

Dacă nu arăți cat de cat ok, e posibil sa ți-l "fure" chiar vreo colegă. Încearcă să-i spui ce simți iar dacă el nu simte aceleași lucruri, atunci este clar că nu va potriviți. Baftă!

| Caood explică (pentru NicusorClaudiu17):

Pai eu aștept ca el sa îmi zică ceva

| Lol142003 a răspuns:

Du-te la el nu pātesti nimic, ii spui salut si gata! Daca continua si te mai intreaba ceva ii raspuni lasand in urma emotiile! AI INCREDERE