| Caood a întrebat:

Maine merg la baschet și este un băiat mega drăguț. Nu vorbim dar cred ca mi-a zâmbit eu chiar vreau sa vorbim dar ar fi ciudat sa ma duc la el și sa ii zic Ciao. Dacă am fi prieteni ar fi super dar nu ne vorbim. Cum sa fim prieteni și apropo la baschet nu avem voie sa vorbim mult.

6 răspunsuri:
| Doub a răspuns:

Dă-i cu mingea de baschet în rinichi

| Caood explică (pentru Doub):

Nu cred ca e idee buna

| Doub a răspuns (pentru Caood):

Eşti sigură? sad

| crissssro a răspuns:

Dupa baschet posai yici la revedere el te va remarca.si apoi probabil el va incepe o conversatie

| Caood explică (pentru crissssro):

Faza e ca nu o sa ma remarce și suntem așa mulți la baschet. M-am gândit sa zic,, da pas'' sau in timpul meciului. Și cum as putea sa par drăguța in timp ce joc sau lucruri care le plac băieților.

| crissssro a răspuns:

Dupa baschet posai yici la revedere el te va remarca.si apoi probabil el va incepe o conversatie
funda