| JulieR a întrebat:

Regele furtunilor de Amanda Scott, Vapaia de Henri de Regnier sau Pentru placerea Altetei Sale Regale de Leanne Banks? Nu stiu pe care sa o aleg imi trebuie una cu un punct foarte culminant, caci o sa o prezint la ora.

Răspuns Câştigător
| ЯάdµСЦ a răspuns:

Eu zic Regele Furtunilor de Amanda Scott, am citit-o și este minunată. Sper că te-am ajutat! Ciao!

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dacă te respecți, trebuie să le știi pe toate!
Pa, pa.

| JulieR explică (pentru Legiuitoarea):

O sa le stiu dupa ce o sa le citesc (cand o sa am timp); eu trebuie sa citesc una, sa o prezint si dupa logic le voi citi si pe celelate doua pentru ca toate sunt interesante!