| iuli000 a întrebat:

Sall. Am scrs o carte in format electronic. exista sit-uri care sa imi cumperi cartea (90 pg. ) daca le place. FUNDA

1 răspuns:
| TheAce a răspuns:

Salut, iti scrie un autor. In primul rand, felicitari pentru finalziarea unui manuscris. Acum, site-urile nu cumpara manuscrise, editurile fac asta, ele publica volumele. 90 de pagini nu e un manuscris prea lung, s-ar putea sa ti se ceara sa faci modificari draftului. in general e bine sa trimiti manuscrisul cator mai multe edituri, pentru a avea mai multe sanse si variante in conditiile in care o editura va decide sa colaborati. Daca doresti, poti sa imi trimiti manuscrisul pentru o parere profesionista.