| moegie0dattebayo a întrebat:

Auzisem despre o carte in care personajul principal se trezeste in fiecare dimineata in corpul unei alte persoane, iar la un momentdat se indragosteste de iubita uneia dintre aceste persoane si incearca sa ia legatura cu ea din corpurile viitoare. Are cineva idee despre ce carte e vorba? Multumesc!

5 răspunsuri:
| Public22 a răspuns:

Nu stiu cum se numeste cartea, dar pare interesanta, as vrea s-o citesc si eu.

| moegie0dattebayo explică (pentru Public22):

Everyday de David Levithan.

| Public22 a răspuns (pentru moegie0dattebayo):

Multumesc

| Anutzzzaaa a răspuns:

Prins in alta lume - cred ca se numeste

| ErrOr200142 a răspuns:

Pai eu ti-as spune basme ca alt fel de carti de genul asta nu stiu esti sigur ca nu ai visat?