| Schutzstaffel a întrebat:

Salut, cu ceva timp in urma am terminat de citit cartea "Mein Kampf" - de Adolf Hitler, vreau sa ii intreb pe cei care au citit-o la randul lor, care este parerea voastra despre aceasta carte?

Argumentati raspunsul dumneavoastra, multumesc.

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Acolo vine toata istoria lui Hitler despre razboiul lui, eu o cunosc din documentarele vizionate cu el iar unchimeu citeste cartea. Interesant.

| xXdoareuXx a răspuns:

Este o carte foarte interesanta. plina de scene care ilustreaza multe intamplari care sperca nu se vor intampla iar. intr-un cuvant groaza

| RazvanelStefanel a răspuns:

Multa drama si groaza eu cred ca e o carte reusita

| zamolczezingri31 a răspuns:

Mei S.S.(trupe de protecţie)! Mein Kampf, redă realitatea izbitoare, de la începutul secolului 20 (douăzeci) din Europa, condusă politic şi economic de ştii i tu foarte bine de cine.Hitler propune în această carte, soluţiile cele mai viabile, pentru salvarea Europei din ghearele hoitarilor şi hienelor.Nu poţi spune chiar pe faţă aceste argumente-constatări, pentru că şti şi tu bine de ce?!?