| Eusebiu024 a întrebat:

Salut, niste carti gen "Suge-o, Ramona/Andrei"? Sau nu neaparat in acest gen, dar sa contina limbaj vulgar : ))

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Sa inteleg ca asta va atrage mai mult? sa stiu sa ma pun pe scris, cam cate injuraturi sa contina o pagina? sau limbaj vulgar, infect?

| Eusebiu024 explică (pentru RAY):

Nu inteleg ce vrei sa spui, daca nu ai nicio sugestie, iti multumesc oricum

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Limbaj vulgar folosește și Cărtărescu.

Bula
| Bula a răspuns:

"Povestea povestilor", de Ion Creanga

| Raven a răspuns:

Consumatorul de suflete-Codin Maticiuc

| asuari a răspuns:

Cimitirul de Adrian Telescaun (este despre un homosexual român care se mută la Londra; sper că ți-am stârnit interesul)

Un rol pentru Andra de Leonard Muha (cică este faină si foarte directă precum Andrei)

Pizdet de Alexandru Vaculovski (e vorba despre un tip cam nebun care face multe lucruri violente; se folosește un limbaj vulgar unde totul se spune sincer)

Sper că te-am putut ajuta!

| RI1208 a răspuns:

Seria "Pasiune" de Maya Banks. (Dulce supunere si Dulce abandon).
E. L. James seris "50 de umbre" ( 50 de umbre ale lui Grey, 50 de umbre întunecate, 50 de umbre descătușate)