| ANONIMU3O02 a întrebat:

Salut TPU. Cine era Hitler și ce a făcut el? Din ce am auzit a făcut ceva rău, nu mai țin minte, vad oriunde cuvântul ăsta, de la ce provine și ce a făcut omul asta?

11 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Of, Doamne! Nu credeam sa fie cineva care nu a auzit de el si de ororile pe care le-a facut. Poate ăia de prin fundul Africii.
Vezi aici.
https://aboutholocaust.org/ro/facts/cine-a-fost-adolf-hitler

| johnnny123 a răspuns:

Tu până la vârsta de 15 ani nu ai învățat nimic la istorie? Dacă nu mă înșel despre Al Doilea Război Mondial se învăța și prin clasa a 7-a...

| ANONIMU3O02 explică (pentru johnnny123):

Am învățat, dar am uitat, am citit și pe internet dar nu mi da răspunsul exact

| johnnny123 a răspuns (pentru ANONIMU3O02):

Serios? Pe internet nu găsești răspunsul exact la întrebarea "Cine a fost Hitler?"

Pe bune acum, cât de lene poate să-ți fie ca să dai în Google o căutare după "Hitler" și să citești primele trei rânduri?

| Goete a răspuns (pentru johnnny123):

Prefera sa se faca de ras aici

| suntserios a răspuns (pentru ANONIMU3O02):

Cu dracu sa uiți cine a fost Hitler?

| Lioana a răspuns:

De lagărele naziste ai auzit? Sub conducerea lui Hitler nemtii au bagat in acele lagare toti evreii si ii omora prin gazare. Ii trimitea la dus si din dusuri ieseau gaze in loc de apa.

| Goete a răspuns:

Daca ai fi pus aceasta intrebare pe un motor de cautare, ai fi obtinut raspunsuri mult mai complete.

| PedoBarbie a răspuns:

Salut! Cel mai mare dictator și a făcut politică. Era probabil că oi fi auzit că e celebru rău și mai treci pe la școală sau mai uităte pe Discovery ceva dacă mai vrei să afli despre intră pe websiteul wikipedia.org/wiki/Adolf_Hitler

| kGeorge a răspuns:

Mi-e greu sa cred ca sunt unii oameni care chiar nu stiu cine a fost Hitler si ce a facut