| Liviuxb a întrebat:

Salutare, am mai pus o întrebare de genul acesta, chestia e că mi-aș mai dori sa găsesc o carte cu ajutorul vostru vă rog.

Este de asemenea o carte creștină, poate chiar un roman, mai pentru adolescenți așa.
Se vorbește despre un copil, adolescent, care crește pe străzile de prin America, prin perioada în care foarte mulți copii aveau aceeași soartă. El își povestea viața, precum a întâlnit și '' gang-uri '', lupte rivale, precum mulți se drogau.

Nu este o descriere prea mare, dar sper enorm sa ma puteți ajuta, va mulțumesc mult!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.

Nu mai știu sigur... dar s-ar putea să fie aceasta?

https://www.google.com/amp/s/www.stephanus.ro/amp/umbra-pastorului/

| Liviuxb explică (pentru anonim_4396):

Salut, merci mult de răspuns știu că este foarte vagă descrierea, însăși nu este aceasta...

| Danaella98 a răspuns:

Poate fi "Fugi, băiete, fugi", de Nicky Cruz "Crucea și pumnalul", "Povestea lui Tommye Scott" și am mai citit una cu subiectul acesta dar nu îmi amintesc exact numele, avea în titlu numele personajului, Mario parcă.