| WeAreSmart a întrebat:

Trebuie sa fac traducerea unui program si e cam mult de tradus din engleza, ma poate ajuta cineva?

Răspuns Câştigător
| MenInShadow a răspuns:

Trimite-mi mesaj privat cu ce ai de tradus.

8 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

Pai poti copia tot textul pe care-l ai de tradus, te duci pe google translate, si il pui acolo.
Nu traduce perfect, dar o sa intelegi destul de bine ce vrea sa zica, si poti reformula si tu in romana cat sa fie inteligibil.

| WeAreSmart explică (pentru MenInShadow):

Exact asta si fac dar e foarte mult si ma gandea sa dau cuiva o particica mica ca sa ma ajute

| WeAreSmart explică (pentru MenInShadow):

Pot sa-ti scriu pe facebook?

| MenInShadow a răspuns (pentru WeAreSmart):

Scuze, nu dau facebook sau id nimanui. Trimite mesaj privat pe TPU.

| MenInShadow a răspuns (pentru WeAreSmart):

Trimite-mi mesaj privat cu ce ai de tradus.

| ReusxD a răspuns:

Tradu cuvintele unul după altul pe google translate.

| WeAreSmart explică (pentru ReusxD):

Vai ce idee buna surprise cum nu mi-am dat seama... big grin

| ReusxD a răspuns:

Tradu deamoaca.