| raspa a întrebat:

Caut un program de tradus carti din engleza in romana ...ma poate ajuta cineva?

2 răspunsuri:
| Linda a răspuns:

Uite un exemplu. http://www.freetranslation.com/results/freetranslation_default_ver2.asp Mie abia cand am dat a doua oara a tradus. Vezi ca trebuie sa stii ceva engleza, altfel traduce de poti rade pana mori. Cuvintele au sinonime si el alege ce-i convine.

| deeea28 a răspuns:

Nu o sa gasesti asa ceva, cel putin nu pe net. Poti sa te informezi, poate poate gasesti sa cumperi asa program, dar pe net nu.