| xAndraa23 a întrebat:

Unde as putea gasi Morometii, dar fara greseli de scriere, pentru ca am gasit pe toate siteurile in care am cautat, cuvinte scoase, sau blurate si nu se intelege nimic, am nevoie sa o citesc urgent si nu am cartea. Multumesc anticipat.

3 răspunsuri:
| IuseinLavinia a răspuns:

Du-te la libraria din orasul/satul tau si cere cartea!

| xAndraa23 explică (pentru IuseinLavinia):

M-am gandit si eu la varianta asta si singura, am nevoie de ea online, pentru ca nu am mult timp la dispozitie sa o citesc si nici cand sa ma duc sa o cumpar, am nevoie de un site.