| MCRgurl a întrebat:

A inceput concertul linkin park in Bucuresti la romexpo gazonul A.va rog frumos, ajutati-ma sa-l vad live pe net.ii ascult de mult si vreau sa-i vad dar nu pot fi acolo.va rog

2 răspunsuri:
| Lowkee a răspuns:

Tu crezi ca toate concertele sunt live? laughing din contra, foarte putin concerte sunt transmise in direct. daca au camere sa filmeze concertul, probabil va aparea un dvd cu concertele din turneu inclusiv asta, desi ma indoiesc la cum arata sala Romexpo si nici fanii romani nu sunt prea zgomotosi, deci nu prea ar avea ce sa arate pe dvd.

| MCRgurl explică (pentru Lowkee):

Cred ca or sa arate pe dvd, a fost un concert important, primul concert in Romania