| DisneyIsDaTheBest a întrebat:

Aici este lista castigatorilor MTV VMA 2010:http://en.wikipedia.org/wiki/2010_MTV_Video_Music_Awards imi pare rau ca Muse a luat acel premiu, dar imi pare bine pentru Justin Bieber si Lady GaGa.

Răspuns Câştigător
| mymy a răspuns:

Da justin si gaga da :X muse nu are ce cauta acolo oh go on :*

4 răspunsuri:
| ZoeyMe a răspuns:

Muse meriat premiul, la fel si Eminem, 30 seconds to mars si restul.Numa' tu esti cu Gaga si Justinalaughing

| Lollidella a răspuns:

Ma ceva pe biberonul vostru :-J
la best new artist il preferam pe jason dar ehhh... si la best pop vid katy... iar mie imi pare MEGA bine ca au castigat muse, aia artisti si cantareti buni nu biberon si gaga oh go on

| flyleaf22 a răspuns:

Muse MERITA acel premiu. GaGa nu cred ca merita toate premiile. Parerile sunt impartite.

| russiangirl_2817 a răspuns:

Lustin Bebe a castigat un mtv vma? Kesha ar fi trebuit sa ia premiul ala.OMG, ce lume