| iyaz a întrebat:

AJUTOR! (am 15 ani si vocea mi s-a schimbat de 1 an) Cum sa-mi prelucrez vocea serios?! si spun serios deoarece chiar doresc acest lucru... (altceva in afara de canto) ce as putea face?! ceva care sa de'a rezultate serioase. v'as fi recunoscator pentru raspunsuri! multumesc!

2 răspunsuri:
| RomeoChicken a răspuns:

Pai sa iti faci vocea inapoi nu prea poti... eventual mai frumoasa si mai blanda da da ca inainte nuhappy poate cu operatii sau din astea

| iyaz explică (pentru RomeoChicken):

Pff foarte multi si-au refacut vocea.