| SADAS a întrebat:

Cum as putea sa imi formez vocea? Niste idei va rog, in afara de lectii de canto.

Răspuns Câştigător
| ᾄᾗἷҭẓᾄᾄ a răspuns:

Daca nu vrei lectii de canto, exerseaza singur/a [ si eu exersez singura si merge] Ia o carte de muzica, cauta o melodie care-ti place si incearca sa o canti cum stii tu mai bine happy Crede-ma : cu cat exersezi mai des, cu atat vocea ta e din ce in ce mai frumoasa. Am si o colega care a exersat si acum a mers la vreo 20 de concerte happy