| IonIonut a întrebat:

Hey.TPU. conteaza de la ce varsta mergi la canto? Adica chiar si daca mergi la 20 de ani iti mai poti "remodela" vocea? PS: Va rog raspunsuri serioase! DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| TreiSurori a răspuns:

Depinde ce gen de muzica preferi.
Poti merge oricand, prietenul meu face 26 de ani si da la canto deci no problem.
Multa bafta.

3 răspunsuri:
| ピンク a răspuns:

Vocea nu poate fi remodelată, doar șlefuită. Poți să îți șlefuiești vocea la orice vârstă.

| andipd a răspuns:

Nu conteaza varsta! Atata timp cat iti doresti cu adevarat nu te poate impiedica nimeni sa-ti indeplinesti visele! big grin

| dya95aloha a răspuns:

Nu cred ca conteaza. eu am 18 ani si m-am apucat de canto, deci 2 ani nu ar fi mare diferenta.