| SovietMarshalPeter a întrebat:

Ajutor,astazi la scoala au ales cativa copii pentru soul "Elevi Au Talent"care se va desfasura in vacanta extrascolara,eu am ales sa cant,data trecuta am cantat ceva manele da nu a fost cu mi-am visat,ajutati-ma,spuneti-mi ceva piese,da care sa nu fie lungi,sa nu fie manele,de preferat pop,dance,eu as vrea sa cant The Eminem-All she wrote, da oare e grea, dau funda

Răspuns Câştigător
| xXRemyXx a răspuns:

Uite una buna,, Eu vara nu dorm '' sau,, Vedeta mea '' sau,, Biniditat'' Sigur le stii ori,, Like to move ''laughingSucces la cantat!