| Lost_4608 a întrebat:

Am auzit la radio o piesa cantata de un barbat, care mi-a placut foarte mult. Avea trei stofe, iar la sfarsitul fiecareia canta "I love you". Aveti idee ce piesa putea fi? V-as ramane recunoscatoare daca mi-ati da cateva sugestiihappy

4 răspunsuri:
| SunnyMidnight a răspuns:

Dj Sava and Raluka-love you:*

| Someonelikeyou a răspuns:

Llp-I miss you?

| Lost_4608 explică:

Nu,va multumesc pentru amabilitate, dar nu este niciuna din astea.De fapt, piesa aceea suna ca una de prin anii '80,'90.Daca mai sunt persoane care mai asculta asa ceva, m-as bucura daca mi-ar putea spune ce piesa era...