| DunkelheitBu a întrebat:

Am invatat sa cant cat de cat la chitara o melodie.
Chitara e acordata, cum se face ca orice as face nu se aude ca cover-urile de pe youtube, am inregistrat cu camera foto si nu se aude bine de niciun fel, e foarte urat sunetul.
nu inteleg.

9 răspunsuri:
| Thunderstruck a răspuns:

Poti sa-mi dai video-ul si probabil iti pot spune de ce se aude prost, asa nu avem cum sa ne dam seama daca ne zici ca se aude "naspa".

| ema1ih a răspuns:

Poate nu tii destul de strans corzile. asa mi se mai intampla si mie...

| Duucu a răspuns:

Ce melodie?
Poate fii din cauza camerei de filma.

| DunkelheitBu explică (pentru Duucu):

Este foarte buna, are 15 mega sad

| Duucu a răspuns (pentru DunkelheitBu):

Dar ce nu sună bine? se aude băzăit?

| DunkelheitBu explică (pentru Duucu):

Da cam asa, se aude fals confused desi este acordata

| Duucu a răspuns (pentru DunkelheitBu):

Atunci dă-mi și mie ce ai filmat. Încerc să aflu și să-ți spun.

| Trollerasdf a răspuns:

Esti sigur ca e acordata bine si ca faci acordurile corect?