| Missdope a întrebat:

Am nevoie de o melodie pentru o voce de baiat si una de fata care sa o putem canta la un spectacol, doar in limba engleza sau romana. Vreau cat mai multe parereri, multumesc mult.

9 răspunsuri:
| Missdope explică (pentru CautNume):

Si baiatul din piesa asta unde este? big grin

| CautNume a răspuns (pentru Missdope):

Daca ai fi ascultat vedeai.Plus ca una din strofele fetei o poate canta baiatul.

| MargarinaCuMustar a răspuns:

What have you done - Within Temptation
Amaranthine - Amaranthe
sau clasicul Just give me a reason (pink)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Andra si adi cristescu -colt de suflet http://www.youtube.com/watch?v=O9KU-VvWsps, andra - k la meteo http://www.youtube.com/watch?v=iD3n1J4STLo, mai sunt multe dar scuze, nu imi merge pc-ul bine ca sa ti le pot cauta pe toate, dar colt de suflet cred ca ar suna tare bine

| Missdope explică (pentru anonim_4396):

Sunt piese dragute, dar inca mai astept si alte sugestii. Multumesc!

| Marion_Fanbartoli_1984 a răspuns:

Buna! Dupa mine, incercati Eminem ft Rihanna.Depinde ce gen muzical vreti.

| Missdope explică (pentru Marion_Fanbartoli_1984):

E ok combinatia, doar ca asta canta mai toata lumea. Inca mai astept raspunsuri, dar multumesc!

| Missdope explică:

Nu mai are nimeni nicio idee?