| sedu a întrebat:

Am nevoie de un mixer audio. M-am gandit la un pioneer djm 250 pe care vreau sa il folosesc acasa impreuna cu un amplificator de putere. Ceea ca nu stiu este daca il pot lega la semnalul audio direct din pc pe canalele 1, 2 nu pe canalul de mic/aux si daca preamplifica sunetul pe cele 2 canale. Unul dintre canale v'a fi pe bass iar celalalt pe medii/inalte.

1 răspuns:
| OoHoO a răspuns:

Depinde...
Din cat si eu djm 250 se poate lega la un amplificator de putere...
Dar asta depinde si de ''MUFA''.
Mai multe nu stiu.
Ciau Ciau big grin