| leonard24 a întrebat:

Deci pe facebook am fost blocat ca am scris prea multe comentarii pe diferite pagini cum pot sa ma dezblochez sau pana cand nu mai pot scrie la comentarii pe pagini (nu mai la pagini nu pot scrie atat!)

2 răspunsuri:
| deea221 a răspuns:

Depinde, am patit si eu asa iar in 5 ore cam asa mi-au scos "banul"
scrie undeva pe fb despre asta, poate tine de la cateva ore pana la cateva zile, depinde de cum au fost considerate comentariile tale.eu am participat la un concurs si am lasat mai multe comm intr-un minut si au fost considerate comentarii abuzive deranjantelaughing

| FlaviusOfficial a răspuns:

Pai depinde ce termen ai, 7 zile, 5 ore, 5 zile, eu am avut restrictie de prieteni 7 zile. Asteapta pana iti expira termenul, iar apoi poti sa postezi iar!