| colorsinsideme a întrebat:

Astazi am avut o intamplare neplacuta.Am primit o mana in nas[din greseala]. Impactul a fost destul de puternic.[tinand cont ca am mai fost lovita destul de rau la nas ] si acum este stramb spre partea stanga[si atunci a fost la fel umflat dar s-a vindecat]. Si acu nu mai pot sa respir cu nara dreapta!crying
Imi este frica sa nu raman cu nasul stramb...Cine cunoaste astfel de cazuri si solutii, ajutati`ma va rog!

4 răspunsuri:
| Anxx a răspuns:

Du-te cat mai repede la un medic! Situatia ar putea sa fie grava daca zici ca numai poti respirA. Nu lasa treaba asa chiar daca ai mai patit o data.hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai chiar trebuie sa mergi la doctor!
trebuie sa realizezi ca poti sa ramai cu el asa, toata viata si nu e bine deloc!

| bogdiy a răspuns:

Du-te la doctorul de familie iti zice iel mai bine ce e de facut

| bogdiy a răspuns:

Du-te la doctorul de familie si iti zice iel ce e de facut