| lucigabi a întrebat:

Am o pagina pe facebook cu numele "muzica" si nu prea fac like'uri! postez zilnic melodii mai noi si mai vechi(nu manele).cum as putea sa fac cat mai multe like'uri? funda cel mai bun si rapid raspuns

3 răspunsuri:
| Crissy98 a răspuns:

Cand pui o poza cu tine si e foarte draguta... roaga-i pe prieteni sa-ti dea like si acelei pagini sau puneti la statusu de la mess adresa paginii

| lucigabi explică (pentru Crissy98):

Mersi! prietenii au dat! cum pot sa fac de la 1000 de like'uri in sus...cum sunt alte pagini de pe facebook?

| Crissy98 a răspuns (pentru lucigabi):

Incearca sa pui poze cat mai amuzante si le spui ca daca le place poza, le va placea mai mult pagina care vrei tu sa o postezi... poti sati rogi prietenii sati puna pagina pe facebookul lor ca sa strangi mai multe like`uri