| cosmin_2318 a întrebat:

am o problema cu yahoo, cand vb pe mess cu unchiumiu din italia la microfon el ma aude f bine dar eu il aud aiurea de tot. in reluare. i-am intrat in pc m-am uitat pe acolo la sunet etc toate par in regula,, oare de la ce sa fie? ceva imi scapa nu pot sa imi dau seama ce are. si a incercat cu alt microfon si tot asa se aude. si el in boxe la dansu se aude bine. dar eu pe mess il aud aiurea de tot ce sa-i fac?!?!

2 răspunsuri:
| AlexUnder a răspuns:

Pai are microfonu vchi sau stricat sau trebuie sa reinstaleze hardwerul pentru sunet sigur asta e ca altceva n-are ce sa fie sau daca nu stie reinstaleaza windwosul si e reinstaleaza si hardewrul de sunte plzz funda sau vot

| cosmin_2318 explică:

Microfonu e nou...asta cu windowsu o stiam si eu.ma gandeam la o solutie mai simpla...