| emylian92 a întrebat:

Salutare
un prieten si-a luat un pc de la Flanco.
Am instalat ultimele drivere.
Dar se pare ca are unele probleme.
Daca atingi cablurile din spate, se aude un sunet deranjant, iar daca dai boxele cam la 60% in sus se aude la fel un sunet neplacut.
Am testat boxele la un telefon si se aud normal ( deci problema nu e de la boxe )
Iar microfonul la fel, daca atingi un pic cablurile din spate, se intrerupe.
In plus nu functioneaza deloc porturile pentru microfon si speaker din fata.
E defecta placa de sunet sau placa de baza?
Vreo idee despre problema?
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
6 răspunsuri:
| xBro a răspuns:

Placa de sunet e terminata, BAFTA!

| coco4000 a răspuns:

Posibil Placa de sunet sa fie defecta

| Parangalevacy a răspuns:

Placa de sunet e defecta si vezi ce faci cu el, du-te la reparat

| Konrad004 a răspuns:

E defecta placa de sunet, du-l inapoi la reparat