| TeoDoraAa a întrebat:

Am o problema. Ieri mi-am facut abonament la Vodafone, si mi-m luat un nou telefon. Cand sun la *123# imi apare Serviciul este momentan indisonibil. Va rugam reveniti. Asta se intampla de ieri non stop.
Si nu stiu cum se face ca la mama ii merg, colegilor le merge, numai mie nu.
Ce sa fac?
PS:

1 răspuns:
| Oάηά_1252 a răspuns:

Poi daca este cartela noua si telefonul, trebuie sa astepti maxim 48 de ore pana se instaleaza telefonul, si ii dau cei de la Vodafone drumul la reteaua cartelei tale!
big grin Fundita sau vot?! :*