| Terance a întrebat:

Mi.am luat ieri abonament la Delfin 5. Cand sun la 415 (serviciul Cronos) imi zice ca "Stimate Client, Serviciul Cronos nu poate prezenta info despre abonamentul dvs. Va rugam reveniti... Ce pot face ca sa imi apara cate minute/sms-uri mai am si dc imi apare ca este indisponibil?

Răspuns Câştigător
| ICPreda a răspuns:

Salut!
Esti un utilizator nou in retea, informatii despre minute, factura si altele, vei primi dupa 48 de ore d e la conectare. Mai ai putina rabdare!
O zi buna iti doresc!

3 răspunsuri:
| danielcretu1980 a răspuns:

Asteapta si apoi mai incearca.
apoi apeleaza la Orange.
ei sunt platiti sa te ajute (din banii tai).

| fabiola a răspuns:

Mai asteapta putin, nu s-au actualizat datele!

| dotr a răspuns:

Incearca si *115#