| Katona_Claudiu_1999 a întrebat:

am si eu o intrebare, recent mi-am cumparat o cartela noua Vodafone si cand dau la *100# imi apare mesajul,, Momentan serviciul nu este disponibil.Te rugam sa revii mai tarziu"Ce pot face ca sa rezolv problema? Eu am bagat-o si in alt telefon dar tot asa imi apare mesajul, am format de mai multe ori dar tot degeaba.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Descarca aplicația My Vodafone și te loghezi acolo, activezi oferte din My Vodafone