| SuciuFlo a întrebat:

Am o statie de 400W 4 tubori de bass de vreo 200W fiecare si 3 boxe(bass, medie, inalte) 50 W.bun problema e ca am primit un difuzor jbl2441hpl dar are 600W nu vreau sa-mi cumpar statie noua ce pot sa fac ca sa functioneze? exista ceva soft pentru a amplifica? sau ceva amplificator ieftin?

Răspuns Câştigător
| J3lueRaid3N a răspuns:

Cel mai ieftin amplificator intre 500 si 1000 W este de 450lei care il gasesti la magazine ca altex, domo, etc.Sau daca nu... daca ai o ruda in Italia zii sa caute ca se gasesc si sunt mult mai ieftini cam 50 euroi... Funda:X?

| SuciuFlo explică (pentru J3lueRaid3N):

Mersihappy

| J3lueRaid3N a răspuns (pentru SuciuFlo):

Cu placere!

3 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Până una alta poţi folosi difuzorul jbl pe staţia pe care o ai deja.