| Star_1551 a întrebat:

Am si eu o problema cu subwoofer`ul. Cand ascult muzica nu se aude deloc chiar daca e dat la maxim. Am un sistem 5+1, cand fac test la boxe merg toate 5 si merge si subwoofer`ul in schimb cand ascult muzica subwooferul nu scoate bassi nik.Va rog sa imi spuneti care ar putea fi problema

Răspuns Câştigător
| Dannyjj a răspuns:

Prin ce asculti? Vezi la egalizator frecventele de sub 200Hz sa fie date de peste 0 decibeli. Daca nu reusesti, dannyj_j@yahoo.com e id meu.