| jailbreak a întrebat:

Am un iphone 4, copie chineza, l-am scapar jos si i-a crapat putin ecranul, crapatura este mica, nu incurca la nimic, si de la ceea ca l-am scapat, capacul din urma nu se tine atit de bine cum se tinea, poate sa cada citeodata. Unul mi-a propus sa schimb tel meu pe iphone mini, eu ii dau telefonul+stick-ul+incarcatorul, iar el mie telefonul+tot complectul, la el tel nu-i stricat si nu are difecte. Insa mi se pare ca la iphone mini grafica este mai rea, ce ma sfatuiti, sa schimb? Sorry de categorie...astept raspunsuri cite mai multe...

2 răspunsuri:
| MasterIT a răspuns:

Pai mai intai uita-te sa vezi ce grafica are, daca iti place i-al daca nu, nu il lua. Parerea mea ar trebui sa il iei mi se pare destul de bun, mai ales ca nu e stricat.

| ioanateo a răspuns:

Nu il lua pentru. ca s-ar putea ca el sa nu mai placa telu si apoi il strica si apoi tu nul mai vrei dar el totusi te forteaza sa il iei, il primesti stricatt si nu mai ai ce face. plz funda?