| David23445 a întrebat:

Buna am o problema cu telefonul meu cand il aprind apare asa ca crpatura si nu se vede absolut nimic crapatura este in mijlocul ecranului nu pot sa imi dau seama ce sa intmplat pentru ca nu am spart telefonul nu l-am scapat pe jos si nu se vede ca ar fi ecranul crapat ce pot face? nu stiu daca ati inteles nu stiu sa explic

6 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Cred ca ar trebui sa mergi la un service care se ocupa de telefoane mobile.

| David23445 explică (pentru dullcat):

Si eu ma gandeam eu am grantie la el oare daca e displayul crapat o trebui sa platesc?

| David23445 explică (pentru David23445):

Garantie

| cfrtobias a răspuns (pentru David23445):

100% da o sa platesti

| literallythesamebruh a răspuns:

Crăpătură sau o dungă pe display? Dacă spui că se întâmplă doar când îl aprinzi este posibil să fie asta.

| David23445 explică (pentru literallythesamebruh):

Da am fost cu el la service și mi-au spus că este o problema sub ecran dar mi-au spus ca garanția acopera costurile menționez că sunt în Germania