| theodormarian98 a întrebat:

Salut, am scapat un Samsung galaxy a 22 5 g pe jos si s-a crapat capacul din spate si nu mai incarca mufa este ok si incarcatorul, cand telefonul e inchis arata fulgeru dar nu incarca displayul nu are niciun fel de probleme (telefonul este nou adica si bateria) ce problema ar putea fi?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cum adica ce problema ar putea fi cand ai spus singur ca l-ai scapat pe jos si s-a spart capacul din spate, care contine placuta electronica?!
Du-l la reparat, fiindca la garantie nu ti-l primeste nimeni, odata ce a fost vina ta sa-l scapi te jos.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Păcat de suma investită în acest telefon...la prețul ăla ar trebui să le facă mai rezistente.

I-a afectat bateria în vreun fel.
Mergi la vreun service de reparații de telefoane, prezintă-le problema și vezi ce ți se spune.