| Insurgent a întrebat:

Am ureche muzicala insa nu stiu daca am voce... daca fac exercitii si cand mai des sau asa ceva m'i s-ar forma vocea sa sune mai binebatting eyelashes?

3 răspunsuri:
| TheCoon a răspuns:

Mai bine va suna cu sigurantahappy si eu am facut asa.si nu am urmat nici un tratament sau ceva de genul asta.Cantam la alte melodii.sbieram la elelaughing si e bine sa faci si vocalize a-e-i-o.asta pentru acasa. Daca vrei sa te faci mare star mergi la ceva lectii de canto.Bine stii ce e?thinking sa te inregistrezi cantand.asa iti vei da seama daca ai voce. Pace multa!happy

| cretudaniel99 a răspuns:

Nu neaparat
decat urechea muzicala se formeaza
poti sa mananci ou simplu cu capsuni si o sa sune vocea mai bine si in timpul tratamentului fa si exerciti si reteta se ia 1 data pe zi dimineata si pana la 12 canta sau fredoneaza 15 min si vei avea diferente si mananca din nou la 12:00 si tratamentu se ia la 7:00 si se sta cel putin 30 min fara apa si 3-6 ore fara mancare
daca te-am ajutat plz funda

| linx a răspuns:

Da se formeaza dar trebuie foarte multa perseverenta si daca poti sa iei citeva lectii de canto sa inveti tonurile si cheile.