| mirelalulu a întrebat:

Am vorbit cu justin bieber pe facebook de cateva ori si ii cunosc destul de bine viata si nu mi se pare a fi o persoana mai rea fata de cum era inainte... voi de ce credeti asta?

Răspuns Câştigător
| KellyGreen a răspuns:

Da draga mea si eu am vorbit cu Madonna!rolling on the floor
Acu serios cati ani ai? Chiar crezi ca o sa te creada cineva (ma rog cineva normal)?yawn
Cati nebuni nu sunt in lumea asta care se dau drept vedete?
Nu iti dai seama ca ai fost fraierita? Sigur ai vb cu o fana nebuna de a lui care si-a pus la username-ul "justin bieber" sau ceva de genu. A gasit o gasca de nebuni care se dadeau si ei vedete si ii are ca prieteni.Revino cu picioarele pe pamant. A am uitat sa intreb daca chiar e adevarat ce spui ne poti spune si noua cum e continuarea cosmarului asta(pentru. cei normali e un cosmar ca pentru fani e un vis)?

9 răspunsuri:
| thegreatgatsby a răspuns:

N-ai vorbit cu Justin pentru ca eu aram pe facebook si ma prefaceam ca-s el tongue!

Nah glumeam.

Nu ai vorbit cu el pentru ca nu are alt facebook infara de cel oficial

| DeXxa a răspuns:

Si eu am vorbit cu mama ta! happy

| costyn162 a răspuns:

Este aproape imposibil sa gasesti adevaratul profil al unei celebritati. Daca intri pe twitter cred ca o sa gasesti zeci de mii de profiluri cu numele Justin Bieber. Ar fii culmea sa imi spui ca ai vorbit cu el in romana.

| Lαααα a răspuns:

Si eu am vorbit cu Miley Cyrus! Iti vine sa creziii? Mia dat idu` ei~~~! Impusca_te@yahoo.comrolling on the floor

| Dayana95 a răspuns:

Pfff...este super de treabahappy am vb cu el, cu realultongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mirelalulu esti o proasta, mie mi se pare dragut si nu am observat ca justin bieber e rau

| mirelalulu explică:

Nu draga... daca vrei sa stii vbeste cu fanii p facebook...si in fine nu ma intereseaza daca nu a fost el sau daca a fost.

| Andreea_6384 a răspuns:

Si eu am vorbit cu Michael Jackson`: )))

| mary_7043 a răspuns:

Numai mincinosii scriu asa pe netwinking