| anonim_4396 a întrebat:

As vrea foarte mult sa aflu unde gasesc scoala dearta populara dearta pentru ca visul meu este dea fi cantareata dar vreau sa maascultecum cant ca sa pentru lua lectii de canto sa-mi cultiv vocea va rog sa-mi raspundeti cat mai curand

1 răspuns:
| alecsandor a răspuns:

Salut, iata site-ul Scolii Populare de Arta din Bucuresti: http://www.sarta.ro/ (nu ai specificat din ce oras esti, dar sunandu-i pe ei vei afla cu siguranta de vreo filiala din orasul tau, daca e altul). Cel mai bine ar fi insa sa apelezi la un profesor de canto in particular, pentru a studia mai eficient.