| Alex0194 a întrebat:

As vrea sa invat o melodie la chitara, nici prea usoara nici prea grea. Ce imi recomandati? (cant la chitara cam de jumate de an, insa nu prea stiu cantece sad ). Ceva cunoscut as vrea sa fie.

Răspuns Câştigător
| Zmeurik1 a răspuns:

Hm. si eu fac de 2 saptamani. de abia am invatat acorduri si sa le schimb. Mie mi-a recomandat o prietena care face chitara melodia andripopa. Mi-a spus ca nu este foarte grea ca are putine acorduri si pentru inceput chiar merge. Inca nu m-am uitat peste ea, dar o sa ma uit.happy

2 răspunsuri:
| Cattalina a răspuns:

Padure nebuna sau in orice caz Andrii Popa ca ii usor si popularwinking daca vrei acordurile si ritmul sau eu stiu oh go on trimite-mi msg privat tongue

| cocolino_9740 a răspuns:

Scrie pe youtube. cantaretul si melodia care o vrei guitar cover. si poti sa inveti de acolo. nu stiu ce melodie sa iti recomand ptc nu stiu ce gen de muzica vrei...